arrow_back

Toekomst kinderboerderijen in Alphen


Nog maar een paar jaar geleden moest Robert Blom vechten om de kinderboerderijen in onze gemeente open te houden. Nu is de  Stichting Alphense Kinderboerderijen volop aan het ontwikkelen, met als doel om toekomstbestendig te worden.

Een belangrijk onderdeel van deze ontwikkeling is dat er een voedselpark komt bij kinderboerderij Zegersloot. In de afgelopen maanden hebben de SAK, de gemeente en samenwerkingspartners een gezamenlijke visie ontwikkeld.  Waarschijnlijk komen er bij de andere kinderboerderijen ook voedselparken. Ook kunnen er dieren bijkomen en is er gedacht aan het opnemen van oudere dieren. Dan komt er ook nog een winkeltje bij de kinderboerderij Zegersloot. Kortom: we hebben de kinderboerderijen niet alleen kunnen behouden maar ook nog aanzienlijk kunnen uitbreiden. Een mooie toekomst veilig gesteld voor de kinderboerderijen in onze gemeente!Reacties